Plugins - Elementor Page Builder - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (891 entries)

en: %1$s ago (%2$s)
nb_NO: %1$s siden (%2$s)

en: %d row affected. | %d rows affected.
nb_NO[0]: %d rader berørt
nb_NO[1]: %d rader berørt

en: %s Images Selected
nb_NO: %s bilder er valgt

en: %s Settings
nb_NO: %s innstillinger

en: %s are disabled
nb_NO: %s er deaktivert

en: %s has taken over and is currently editing. Do you want to take over this page editing?
nb_NO: %s har tatt over og jobber nå med denne siden. Vil du ta over og jobbe videre med siden?

en: &#8592; Back to WordPress Editor
nb_NO: &#8592; Tilbake til WordPress editoren

en: (more&hellip;)
nb_NO: (mer&hellip;)

en: (no title)
nb_NO: (ingen tittel)

en: (opens in a new window)
nb_NO: (åpnes i et nytt vindu)

en: <a href="%s" target="_blank">Click here</a> to troubleshoot
nb_NO: <a href="%s" target="_blank">Klikk her</a> for å feilsøke

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
nb_NO: <strong>Viktig:</strong> Det er virkelig å anbefale at du <a target="_blank" href="%s">tar en backup av din database</a> før du tar i bruk ERSTATT URL.

en: About Elementor
nb_NO: Om Elementor

en: Absolute
nb_NO: Absolutt

en: Accent
nb_NO: Aksent

en: Accent Text
nb_NO: Aksent tekst

en: Access denied.
nb_NO: Ingen tilgang

en: Accordion
nb_NO: Trekkspill-visning

en: Accordion #1
nb_NO: Trekkspill-visning #1

en: Accordion #2
nb_NO: Trekkspill-visning #2

en: Accordion Content
nb_NO: Innhold vist via trekkspill

en: Accordion Items
nb_NO: Trekkspill-visning enheter

en: Accordion Title
nb_NO: Tittel på trekkspill-visningen

en: Action not found.
nb_NO: Finner ikke handlingen

en: Actions
nb_NO: Valg

en: Active Color
nb_NO: Aktiv farge

en: Active Icon
nb_NO: Aktivt ikon

en: Add %s
nb_NO: Legg til %s

en: Add Images
nb_NO: Legg til bilder

en: Add Item
nb_NO: Legg til enhet

en: Add New %s
nb_NO: Legg til ny %s

en: Add New Column
nb_NO: Legg til ny kolonne

en: Add New Section
nb_NO: Legg til ny seksjon

en: Add Template
nb_NO: Legg til mal

en: Add Your Custom Fonts
nb_NO: Legg til egne font typer

en: Add Your Heading Text Here
nb_NO: Legg til din overskrift her

en: Add nofollow
nb_NO: Legg til nofollow

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
nb_NO: Legg til maler og gjenbruk dem hvor du vil i dine nettsider. Du kan enkelt eksportere og importere dem til andre prosjekter, for en mer optimalisert arbeidsflyt.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
nb_NO: Legg til din egendefinerte CSS-klasse UTEN punktum foran. Eks: my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
nb_NO: Legg inn din egen ID uten firkant-tegnet. F.eks:  minegen-id

en: Added
nb_NO: Lagt til

en: Additional Options
nb_NO: Tilleggsvalg

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: After
nb_NO: Etter

en: Alert
nb_NO: Varsel

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: All
nb_NO: Alle

en: All Content
nb_NO: Alt innhold

en: An error occurred
nb_NO: En feil har oppstått

en: Anchor
nb_NO: Anker

en: Animation Delay
nb_NO: Animasjonens forsinkelse

en: Animation Duration
nb_NO: Animasjonens lengde

en: Animation Speed
nb_NO: Hastighet på animasjonen

en: Any Video
nb_NO: Enhver video

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Are you sure you want to delete this template?
nb_NO: Er du sikker på at du ønsker å SLETTE denne malen?

en: Are you sure you want to reinstall previous version?
nb_NO: Er du sikker på at du ønsker å re-installere tidligere versjon?

en: Are you sure you want to remove this %s?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne denne %s?

en: Are you sure you want to reset this gallery?
nb_NO: Er du sikker på at du vil tilbakestille dette bildegalleriet?

en: Arrows
nb_NO: Piler

en: Arrows and Dots
nb_NO: Piler og prikker

en: Artwork
nb_NO: Kunstverk

en: Ascending order
nb_NO: Stigende rekkefølge

en: Aside
nb_NO: På siden

en: Aspect Ratio
nb_NO: Størrelsesforhold

en: Attachment Caption
nb_NO: Bildetekst for vedlegg

en: Attachment Page
nb_NO: Vedleggssiden

en: Attention: Importing may override previous settings.
nb_NO: Import kan overskrive tidligere innstillinger.

en: Attention: The display settings (show/hide for mobile, tablet or desktop) will only take effect once you are on the preview or live page, and not while you're in editing mode in Elementor.
nb_NO: OBS: Innstillingene for forhåndsvisningen (vis/skjul for mobil, tablet og desktop) vil kun vises ved at du benytter FORHÅNDSVIS siden eller går til online-versjonen. Du vil ikke se utfallet av endringene så lenge du er i redigeringsmodus i Elementor.

en: Attention: We are going to DELETE ALL CONTENT from this page. Are you sure you want to do that?
nb_NO: Vær oppmerksom: Du er i ferd med å SLETTE ALT INNHOLD fra denne siden. Er du helt sikker på at det er det du vil?

en: Autoplay
nb_NO: Autoavspilling

en: Autoplay Speed
nb_NO: Avspillingshastighet for Autoplay

en: Autosave
nb_NO: Autolagre

en: Back to Library
nb_NO: Tilbake til biblioteket

en: Back to WordPress Editor
nb_NO: Tilbake til WordPress redigering

en: Back to default
nb_NO: Tilbake til standard

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

[ctx: Background Control]
en: Angle
nb_NO: Vinkel

[ctx: Background Control]
en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

[ctx: Background Control]
en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
nb_NO: Bakgrunn reserveløsning

[ctx: Background Control]
en: Background Image
nb_NO: Bakgrunnsbilde

[ctx: Background Control]
en: Background Type
nb_NO: Bakgrunnstype

[ctx: Background Control]
en: Background Video
nb_NO: Bakgrunnsvideo

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
nb_NO: Bunn senter

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
nb_NO: Bunn venstre

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
nb_NO: Bunn høyre

[ctx: Background Control]
en: Center Center
nb_NO: Senter senter

[ctx: Background Control]
en: Center Left
nb_NO: Senter venstre

[ctx: Background Control]
en: Center Right
nb_NO: Senter høyre

[ctx: Background Control]
en: Classic
nb_NO: Klassisk

[ctx: Background Control]
en: Color
nb_NO: Farge

[ctx: Background Control]
en: Contain
nb_NO: Hold innenfor

[ctx: Background Control]
en: Cover
nb_NO: Heldekkende

[ctx: Background Control]
en: Custom
nb_NO: Tilpasset

[ctx: Background Control]
en: Default
nb_NO: Standard

[ctx: Background Control]
en: Fixed
nb_NO: Fast bredde

[ctx: Background Control]
en: Gradient
nb_NO: Forløpning

[ctx: Background Control]
en: Image
nb_NO: Bilde

[ctx: Background Control]
en: Location
nb_NO: Plassering

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
nb_NO: Ingen repetering

[ctx: Background Control]
en: Position
nb_NO: Posisjon

[ctx: Background Control]
en: Repeat
nb_NO: Repeter

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
nb_NO: Repeter-x

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
nb_NO: Repeter-y

[ctx: Background Control]
en: Second Color
nb_NO: Neste farge

[ctx: Background Control]
en: Size
nb_NO: Størrelse

[ctx: Background Control]
en: Top Center
nb_NO: Topp senter

[ctx: Background Control]
en: Top Left
nb_NO: Topp venstre

[ctx: Background Control]
en: Top Right
nb_NO: Topp høyre

[ctx: Background Control]
en: Video Link
nb_NO: Videolenke

[ctx: Background Control]
en: Width
nb_NO: Bredde

[ctx: Background Control]
en: X Position
nb_NO: X-posisjon

[ctx: Background Control]
en: Y Position
nb_NO: Y-posisjon

en: Background Overlay
nb_NO: Bakgrunnsoverlegg

en: Basic
nb_NO: Enkel

en: Become a Beta Tester
nb_NO: Bli en Beta-tester

en: Before
nb_NO: Før

en: Beta Tester
nb_NO: Beta-tester

en: Blend Mode
nb_NO: Blandet modus

en: Blocks
nb_NO: Seksjoner

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: Blur
nb_NO: Uskarp

en: Body Style
nb_NO: Stil på brødtekst

en: Body Text
nb_NO: Tekst hovedfelt

en: Border
nb_NO: Kantlinje

en: Border Color
nb_NO: Rammefarge

[ctx: Border Control]
en: Border Type
nb_NO: Ramme type

[ctx: Border Control]
en: Color
nb_NO: Farge

[ctx: Border Control]
en: Dashed
nb_NO: Stiplet linje

[ctx: Border Control]
en: Dotted
nb_NO: Punktlinje

[ctx: Border Control]
en: Double
nb_NO: Dobbel linje

[ctx: Border Control]
en: Groove
nb_NO: Spor

[ctx: Border Control]
en: Solid
nb_NO: Heltrukket strek

[ctx: Border Control]
en: Width
nb_NO: Bredde

en: Border Radius
nb_NO: Avrundet kantlinje

en: Border Width
nb_NO: Rammens tykkelse

en: Bottom
nb_NO: Bunn

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
nb_NO: Boks skygge

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
nb_NO: Innrykk

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
nb_NO: Utover

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Boxed
nb_NO: Lik sidebredden

en: Bring to Front
nb_NO: Legg øverst

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Button ID
nb_NO: Knapp-ID

en: Buy Button
nb_NO: Kjøpe knapp

en: By
nb_NO: Av

en: CSS Classes
nb_NO: CSS klasser

en: CSS Print Method
nb_NO: CSS Print metode

en: Can't Edit?
nb_NO: Kan ikke redigere?

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Cannot delete this revision.
nb_NO: Kan ikke slette denne versjonen.

en: Cannot enable Safe Mode
nb_NO: Kan ikke aktivere sikkermodus

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Center
nb_NO: Senter

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
nb_NO: Huker du av her så deaktiverer du Elementors Standard farger. Dette gjør at den da kun benytter fargene som er satt i ditt tema.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
nb_NO: Huker du av denne så deaktiverer du Elementors Standard fonter. Dette gjør at den da kun benytter fonter som er definert i ditt tema.

en: Choose File
nb_NO: Velg fil

en: Choose Image
nb_NO: Velg bilde

en: Choose Mode
nb_NO: Velg modus

en: Choose Sidebar
nb_NO: Velg sidestolpe

en: Choose Template
nb_NO: Velg mal

en: Choose Template Type
nb_NO: Velg maltype

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
nb_NO: Velg en Elementor-mal JSON-fil eller en .zip-fil med Elementor maler, og disse vil dukke opp i din maloversikt.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
nb_NO: Velg mellom Kommer snart (som viser HTTP 200-kode) eller Vedlikeholdsmodus (som viser HTTP 503-kode).

en: Choose which colors appear in the editor's color picker. This makes accessing the colors you chose for the site much easier.
nb_NO: Velg hvilke farger som skal vises i editorens fargevelger. Dette gjør det mye enklere å hurtigvelge nettstedets farger.

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
nb_NO: Klikk Redigér-knappen for å endre på denne teksten. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

en: Click here
nb_NO: Klikk her

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Color
nb_NO: Farge

en: Color Palette
nb_NO: Fargepalett

en: Color Palettes
nb_NO: Farge paletter

en: Color Picker
nb_NO: Fargevelger

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Column
nb_NO: Kolonne

en: Column Position
nb_NO: Plassering i kolonnen

en: Column Width
nb_NO: Kolonnens bredde

en: Columns
nb_NO: Kolonne

en: Columns Gap
nb_NO: Avstand kolonner

en: Coming Soon
nb_NO: Kommer snart

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
nb_NO: Kommer snart - viser en HTTP 200-kode, noe som betyr at nettsidene er klare til å bli indeksert.

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Congrats!
nb_NO: Gratulerer!

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Connect to Elementor
nb_NO: Koble til Elementor

en: Connected Successfully.
nb_NO: Tilkoblet.

en: Connected to Elementor as %s
nb_NO: Koblet til Elementor som %s

en: Connection Lost
nb_NO: Mistet tilkobling

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content Position
nb_NO: Innholdets plassering

en: Content Width
nb_NO: Innholdets bredde

en: Continue
nb_NO: Fortsett

en: Continue reading
nb_NO: Fortsett å lese

en: Continue reading %s
nb_NO: Fortsett å lese %s

en: Controls Color
nb_NO: Kontroller fargevelger

en: Cool Number
nb_NO: Engasjerende tall

en: Copy
nb_NO: Kopiér

en: Copy & Paste Info
nb_NO: Kopiér og lim inn info

en: Copy All Content
nb_NO: Kopier alt innold

en: Copy Style
nb_NO: Kopier stil

en: Counter
nb_NO: Teller

en: Create
nb_NO: Opprett

en: Create New Page
nb_NO: Opprett ny side

en: Create New Post
nb_NO: Opprett nytt innlegg

en: Create Template
nb_NO: Opprett ny mal

en: Create Your First %s
nb_NO: Opprett din første %s

en: Create Your First Page
nb_NO: Lag din første side

en: Create Your First Post
nb_NO: Lag ditt første innlegg

en: Created By
nb_NO: Opprettet av

en: Creation Date
nb_NO: Opprettelsesdato

en: Current
nb_NO: Nåværende

en: Current Version
nb_NO: Nåværende versjon

en: Current Video Channel
nb_NO: Nåværende videokanal

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Custom CSS
nb_NO: Egendefinert CSS

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
nb_NO: Egendefinert CSS lar deg legge til CSS-kode til alle widgets. Du vil se alle endringer direkte i editoren.

en: Custom Caption
nb_NO: Tipasset bildetekst

en: Custom Fonts
nb_NO: Andre font typer

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
nb_NO: Tilpassede fonter tillater deg å legge til dine egne font typer og bruke de i dine Elementor prosjekter for  å skape et unikt uttrykk.

en: Custom Positioning
nb_NO: Tilpasset posisjonering

en: Custom URL
nb_NO: Egendefinert URL

en: Custom Width
nb_NO: Tilpasset bredde

en: Customizer
nb_NO: Tilpasser

en: Danger
nb_NO: Fare

en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: Dashboard Settings
nb_NO: Innstillinger for kontrollpanel

en: Dashed
nb_NO: Stiplet

en: Debug Bar
nb_NO: Feilsøkingslinje

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default Colors
nb_NO: Standard farger

en: Default Fonts
nb_NO: Standard fonter

en: Default Generic Fonts
nb_NO: Standardfonter

en: Default Page Template from your theme
nb_NO: Standard malside fra ditt tema

en: Default Preview
nb_NO: Standard forhåndsvisning

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete %s
nb_NO: Slett %s

en: Delete All Content
nb_NO: Slett alt innhold

en: Delete Template
nb_NO: Slett mal

en: Descending order
nb_NO: Synkende rekkefølge

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Direction
nb_NO: Retning

en: Disable
nb_NO: Deaktivér

en: Disable Default Colors
nb_NO: Deaktivér standard farger

en: Disable Default Fonts
nb_NO: Deaktiver standard fonter

en: Disable Safe Mode
nb_NO: Deaktiver sikkermodus

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Discard
nb_NO: Forkast

en: Disconnect
nb_NO: Koble fra

en: Disconnected Successfully.
nb_NO: Frakoblet.

en: Dismiss
nb_NO: Avvis

en: Dismiss Button
nb_NO: Avvis knapp

en: Dismiss alert
nb_NO: Avvis varsel

en: Display
nb_NO: Vis

en: Display Percentage
nb_NO: Vis prosentvis

en: Divider
nb_NO: Skillelinje

en: Do you want to also import the document settings of the template?
nb_NO: Vil du i tillegg importere dokumentets innstillinger for denne malen?

en: Docs & FAQs
nb_NO: Dokumentasjon og ofte stilte spørsmål

en: Document
nb_NO: Dokument

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Dots
nb_NO: Prikker

en: Dotted
nb_NO: Punktlinje

en: Double
nb_NO: Dobbel

en: Download Button
nb_NO: Nedlastings knapp

en: Download System Info
nb_NO: Last ned system info

en: Draft saved on %1$s by %2$s
nb_NO: Utkast lagret %1$s av %2$s

en: Drag & Drop
nb_NO: Dra og slipp

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
nb_NO: Dra og slipp din .JSON eller .zip malfil

en: Drag widget here
nb_NO: Dra widgeter hit

en: Drop Cap
nb_NO: Små versaler

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Duplicate %s
nb_NO: Duplisér %s

en: Dynamic
nb_NO: Dynamisk

en: Edit
nb_NO: Redigér

en: Edit %s
nb_NO: Redigér %s

en: Edit Draft
nb_NO: Rediger utkast

en: Edit Published
nb_NO: Rediger publisert

en: Edit Template
nb_NO: Redigér malen

en: Edit with Elementor
nb_NO: Redigér med Elementor

en: Edited
nb_NO: Redigert

en: Editing Started
nb_NO: Redigering påbegynt

en: Effect
nb_NO: Effekt

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
nb_NO: Elementors bibliotek oppdateres automatisk på daglig basis. Du kan også manuelt oppdatere om du ønsker ved å klikke på SYNK-knappen.

en: Elementor Overview
nb_NO: Elementor oversikt

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
nb_NO: Elementor tillater at du skjuler sidetittel. Dette fungerer for alle teamer som benytter "h1.entry-title" metoden. Hvis ditt tema benytter en annen metode, skriv inn din metode i feltet over.

en: Elementor requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
nb_NO: Elementor krever PHP versjon %s+. Du kjører en eldre versjon, så Elementor kan for tiden ikke aktiveres.

en: Elementor requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
nb_NO: Elementor krever WordPress versjon %s+. Du bruker en eldre versjon, og derfor kan ikke Elementor aktivertiveres.

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Empty
nb_NO: Tom

en: Enable
nb_NO: Aktivér

en: Enable In Editor
nb_NO: Aktiver i redigeringsvindu

en: Enable Safe Mode
nb_NO: Aktiver sikkermodus

en: End
nb_NO: Slutt

en: End Time
nb_NO: Sluttid

en: Ending Number
nb_NO: Sluttnummer

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
nb_NO: Likte du %1$s? Gi oss gjerne en %2$s vurdering. Vi setter virkelig pris på din støtte!

en: Enter Template Name
nb_NO: Gi malen et navn

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
nb_NO: Skriv inn parent element selector til de seksjonene som du ønsker skal være fylt ut i full bredde på (F.eks: #primary / .wrapper / main etc). Lar du feltet så uten verdier, så følger den sidens bredde.

en: Enter template name (optional)
nb_NO: Skriv inn navn på mal (valgfritt)

en: Enter your URL
nb_NO: Oppgi din URL

en: Enter your code
nb_NO: Legg inn din kode

en: Enter your description
nb_NO: Legg inn din beskrivelse

en: Enter your image caption
nb_NO: Legg inn din bildetekst

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
nb_NO: Skriv inn din gamle og nye URL for din WordPress-installasjon for å oppdatere alle Elementor data (Relevant ved domene-overføringer eller flytting til 'HTTPS').

en: Enter your shortcode
nb_NO: Skriv inn din kortkode

en: Enter your title
nb_NO: Skriv inn en tittel

en: Entrance Animation
nb_NO: Inngangsanimasjon

en: Every %d Minutes
nb_NO: Hvert %d minutt

en: Every %d minutes
nb_NO: Hvert %d minutt

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Exclude Roles
nb_NO: Ekskludér roller

en: Exit To Dashboard
nb_NO: Gå til kontrollpanel

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
nb_NO: Opplever du et problem med Elementor versjon %s? Rull tilbake til en tidligere versjon før problemet oppstod.

en: Export
nb_NO: Eksportér

en: Export Template
nb_NO: Eksportér mal

en: Extended
nb_NO: Utvidet

en: External File
nb_NO: Ekstern fil

en: External URL
nb_NO: Ekstern URL

en: Extra Large
nb_NO: Ekstra stor

en: Extra Small
nb_NO: Ekstra liten

en: Fade
nb_NO: Ton inn/ut

en: Fallback
nb_NO: Reserveløsning

en: Fast
nb_NO: Rask

en: Favorite
nb_NO: Favoritt

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

[ctx: Filter Control]
en: Blur
nb_NO: Uklar

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
nb_NO: Lysstyrke

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
nb_NO: CSS-filtre

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
nb_NO: Kontrast

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
nb_NO: Metning

en: Finder
nb_NO: Finner

en: Fit To Screen
nb_NO: Tilpass til skjerm

en: Fixed
nb_NO: Festet

en: Flip
nb_NO: Snu om

en: For Example: About
nb_NO: For eksempel: Om oss

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
nb_NO: For feilsøking ifm server-konfigurasjons konflikter.

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Framed
nb_NO: Innrammet

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Future
nb_NO: Fremtid

en: Gap
nb_NO: Mellomrom

en: General
nb_NO: Generelt

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Get Help
nb_NO: Få hjelp

en: Get Popup Builder
nb_NO: Skaff Popup Builder

en: Get Theme Builder
nb_NO: Skaff Theme Builder

en: Get more with Elementor Pro
nb_NO: Få mer ut av Elementor med Pro

en: Get the Full Guide
nb_NO: Få hele veiledningen

en: Getting Started
nb_NO: Kom i gang

en: Global Settings
nb_NO: Globale innstillinger

en: Go Back
nb_NO: Gå tilbake

en: Go Pro
nb_NO: Prøv Pro

en: Go To
nb_NO: Gå til

en: Google Early Access
nb_NO: Google tidlig tilgang

en: Google Maps
nb_NO: Google kart

en: Got It
nb_NO: Har det

en: HTML Code
nb_NO: HTML kode

en: HTML Tag
nb_NO: HTML emneknagg

en: Happy To Help
nb_NO: Glad for å kunne hjelpe

en: Have a look
nb_NO: Ta en titt

en: Haven’t Saved Templates Yet?
nb_NO: Ikke lagret noen maler ennå?

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
nb_NO: Har du problemer med å laste Elementor? Vennligst aktiver sikkermodus for å feilsøke.

en: Heading
nb_NO: Overskrift

en: Heading Color
nb_NO: Farge på overskrift

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Hide Notification
nb_NO: Skjul varsling

en: Hide On Desktop
nb_NO: Skjul på desktop

en: Hide On Mobile
nb_NO: Skjul på mobil

en: Hide On Tablet
nb_NO: Skjul på tablet

en: Hide Panel
nb_NO: Skjul panel

en: Hide Title
nb_NO: Skjul tittel

en: History
nb_NO: Tidligere versjoner

en: Homepage
nb_NO: Hjemmeside

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Horizontal Align
nb_NO: Horisontal justering

en: Horizontal Orientation
nb_NO: Horisontal orientering

en: Hover
nb_NO: Muspeker over

en: Hover Animation
nb_NO: Animasjon ved mus over

en: Hurray! Your %s is live.
nb_NO: Hurra! Din %s er på nett.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
nb_NO: Jeg er en beskrivelse. Klikk på REDIGÉR-knappen for å endre denne teksten.

en: I couldn't get the plugin to work
nb_NO: Jeg fikk ikke utvidelsen til å fungere

en: I found a better plugin
nb_NO: Jeg fant en bedre utvidelse

en: I no longer need the plugin
nb_NO: Jeg trenger ikke denne utvidelsen lenger

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Icon Box
nb_NO: Ikonboks

en: Icon Hover
nb_NO: Ikonets mus over status

en: Icon List
nb_NO: Ikonliste

en: Icon Position
nb_NO: Ikonets posisjon

en: Icon Spacing
nb_NO: Ikonavstand

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
nb_NO: Hvis du har et øyeblikk, så del gjerne med oss årsaken til at du nå deaktiverer Elementor.

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Box
nb_NO: Bildeboks

en: Image Carousel
nb_NO: Bildekarusell

en: Image Gallery
nb_NO: Bildegalleri

en: Image Lightbox
nb_NO: Bilde lightbox

en: Image Overlay
nb_NO: Bildeoverlegg

en: Image Position
nb_NO: Bildets posisjon

en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
nb_NO: Valgfri

[ctx: Image Size Control]
en: Full
nb_NO: Full bredde

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
nb_NO: Bildets dimensjon

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Image Spacing
nb_NO: Avstand rundt bildet

en: Image Stretch
nb_NO: Strekk bilde

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Import Document Settings
nb_NO: Importer dokumentinnstillinger

en: Import Now
nb_NO: Importér nå

en: Import Template
nb_NO: Importer mal

en: Import Template to Your Library
nb_NO: Importer mal til ditt bibliotek

en: Import Templates
nb_NO: Importér maler

en: Improve Elementor
nb_NO: Forbedre Elementor

en: Infinite Loop
nb_NO: Uendelig gjentagelse

en: Inline
nb_NO: På linje

en: Inner Section
nb_NO: Indre seksjon

en: Inner Text
nb_NO: Innvendig tekst

en: Inner Text Color
nb_NO: Innvendig tekstfarge

en: Insert
nb_NO: Sett inn

en: Insert Media
nb_NO: Sett inn media

en: Inside
nb_NO: På innsiden

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Internal Embedding
nb_NO: Intern innbaking av kode

en: Intro Portrait
nb_NO: Intro portrett

en: Intro Title
nb_NO: Intro tittel

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
nb_NO: Ugyldig data: Denne malens ID kan ikke være den samme som malen du nå jobber med. Vennligst velg en annen ID.

en: Invert
nb_NO: Invertér

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
nb_NO: Det ser ut til at funksjonen TIDLIGERE VERSJONER ikke er tilgjengelig for ditt nettsted.

en: It's a temporary deactivation
nb_NO: Det er kun en midlertidig deaktivering

en: Justified
nb_NO: Justert

en: Keep Editing
nb_NO: Fortsett å redigere

en: Keyboard Shortcuts
nb_NO: Tastatursnarveier

en: Knowledge Base
nb_NO: Kunnskapsbase

en: Large
nb_NO: Stor

en: Last edited on %1$s by %2$s
nb_NO: Sist redigert %1$s av %2$s

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Lazy Load
nb_NO: Lat lasting

en: Learn More
nb_NO: Mer info

en: Learn more about <a target="_blank" href="%s">WordPress revisions</a>
nb_NO: Lær mer om <a target="_blank" href="%s">WordPress versjoner her</a>

en: Learn more.
nb_NO: Lær mer.

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Left Border Width
nb_NO: Venstre kantbredde

en: Library
nb_NO: Bibliotek

en: Like Button
nb_NO: Liker knapp

en: Link Color
nb_NO: Linkfarge

en: Link Hover Color
nb_NO: Linkfarge ved mus over

en: Link Options
nb_NO: Link valg

en: Link values together
nb_NO: Link verdier sammen

en: List
nb_NO: Liste

en: List Item
nb_NO: Liste

en: List Item #1
nb_NO: Liste element #1

en: List Item #2
nb_NO: Liste element #2

en: List Item #3
nb_NO: Liste element #3

en: Loading
nb_NO: Laster

en: Local
nb_NO: Lokal

en: Location
nb_NO: Sted

en: Logged In
nb_NO: Innlogget

en: London Eye, London, United Kingdom
nb_NO: Fiskergata 23,  Svolvær, Norge

en: Loop
nb_NO: Gjentagende

en: Love using Elementor? Become a super contributor by opting in to our anonymous plugin data collection and to our updates. We guarantee no sensitive data is collected.
nb_NO: Liker du Elementor? Bli en bidragsyter ved å akseptere innhenting av anonyme data og oppdateringer gjennom vårt plugin. Vi garanterer at ingen sensitive data blir innhentet.

en: Maintenance
nb_NO: Under vedlikehold

en: Maintenance Mode
nb_NO: Vedlikeholdsmodus

en: Maintenance Mode ON
nb_NO: Vedlikeholdsmodus PÅ

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
nb_NO: Vedlikeholdsmodus viser en HTTP 503-kode. Dette fordi søkemotorer har registrert at de heller sjekker på nytt igjen på et senere tidspunkt. Vi anbefaler ikke å benytte denne metoden for mer enn noen dager.

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
nb_NO: Bestem hva dine brukere kan redigere i Elementor

en: Map
nb_NO: Kart

en: Margin
nb_NO: Marg

en: Max Width
nb_NO: Maks bredde

en: Media File
nb_NO: Mediefil

en: Meet Our Custom CSS
nb_NO: Velkommen til vår egendefinerte CSS editor

en: Meet Our Global Widget
nb_NO: Velkommen til vår Globale Widget

en: Meet Right Click
nb_NO: Møt høyreklikk

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu Anchor
nb_NO: Menyanker

en: Menus
nb_NO: Menyer

en: Middle
nb_NO: Sentrert

en: Min Height
nb_NO: Min. høyde

en: Minimum Height
nb_NO: Minimumshøyde

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mobile Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt for mobil

en: More Palettes
nb_NO: Flere fargepaletter

en: More Structures
nb_NO: Flere strukturer

en: More actions
nb_NO: Flere valg

en: Motion Effects
nb_NO: Bevegelseseffekter

en: Moved
nb_NO: Flyttet

en: Mute
nb_NO: Lyd av

en: My Favorites
nb_NO: Mine favoritter

en: My Skill
nb_NO: Mitt erfaringsnivå

en: My Templates
nb_NO: Mine maler

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name your template
nb_NO: Gi malen din et navn

en: Narrow
nb_NO: Smal

en: Navigation
nb_NO: Navigasjon

en: Navigation Width
nb_NO: Navigasjonens bredde

en: New
nb_NO: Ny

en: New Template
nb_NO: Ny mal

en: News & Updates
nb_NO: Nyheter og oppdateringer

en: No
nb_NO: Nei

en: No Favorite Templates
nb_NO: Ingen favoritt maler

en: No Gap
nb_NO: Ingen mellomrom

en: No History Yet
nb_NO: Ingen historikk ennå

en: No Images Selected
nb_NO: Ingen bilder valgt

en: No Results Found
nb_NO: Ingen resultat funnet

en: No Revisions Saved Yet
nb_NO: Ingen lagrede versjoner tilgjengelig ennå.

en: No access to editor
nb_NO: Ingen tilgang til tekstbehandler

en: No header, no footer, just Elementor
nb_NO: Ingen topp seksjon, ingen bunn seksjon, kun Elementor

en: No sidebars were found
nb_NO: Ingen sidestolper funnet

en: No thanks
nb_NO: Nei takk

en: None
nb_NO: Ingen

en: Not Supported
nb_NO: Ikke støttet

en: Not working? You can set a different selector for the title in the <a href="%s" target="_blank">Settings page</a>.
nb_NO: Problemer? Du kan velge en annen metode for tittelen under <a href="%s" target="_blank">Innstillingssiden</a>.

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
nb_NO: Husk: Vedlegg virker kun på forhåndsvisning for Desktop

en: Note: The following colors won't work if Default Colors are enabled.
nb_NO: OBS: Følgende farger vil ikke vises når STANDARD FARGER er aktivert.

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Number Prefix
nb_NO: Enhet foran nummeret

en: Number Suffix
nb_NO: Endelse etter tallet

en: Off
nb_NO: Av

en: Official Color
nb_NO: Offisiell farge

en: Offset
nb_NO: Avstand

en: On
nb_NO: På

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
nb_NO: Når du har fylt siden din med innhold, vil dette vinduet gi deg en oversikt over alle side-elementene. På denne måten kan du enkelt flytte på enhver seksjon, kolonne eller widget.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
nb_NO: Når du påbegynner arbeidet, vil du kunne gjenta / gjøre om alle handlinger du gjør i redigeringsverktøyet.

en: Opacity
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
nb_NO: Åpner alle bildelinker i et Lightbox popup vindu. Lightbox-funksjonen vil automatisk virke på alle bilder som legges inn.

en: Open in new window
nb_NO: Åpne i nytt vindu

en: Opt-in to our anonymous plugin data collection and to updates. We guarantee no sensitive data is collected.
nb_NO: Bli med og tillat datainnsamling og oppdatering gjennom vårt anonyme plugin. Vi garanterer at ingen sensitive data blir samlet inn.

en: Order By
nb_NO: Sorter etter

en: Other
nb_NO: Annet

en: Outline
nb_NO: Omriss

en: Outside
nb_NO: På utsiden

en: Overflow
nb_NO: Overflyt

en: Padding
nb_NO: Avstand rundt

en: Page
nb_NO: Side

en: Page Layout
nb_NO: Sideoppsett

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
nb_NO: Elementor lerret

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
nb_NO: Elementor full bredde

en: Page Title Selector
nb_NO: Side tittel metode

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Paste
nb_NO: Lim inn

en: Paste URL or type
nb_NO: Lim inn eller skriv URL

en: Pause on Hover
nb_NO: Pause ved mus over

en: Percentage
nb_NO: Prosentvis

en: Play Counts
nb_NO: Antall avspillinger

en: Play Icon
nb_NO: Ikon for avspilling

en: Play Video
nb_NO: Start video

en: Player Controls
nb_NO: Videoavspillers kontroller

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
nb_NO: OBS: Vi anbefaler ikke å oppdatere til en beta-versjon på nettsider du har aktive for kunder, eller nettsider som er i bruk.

en: Please make sure your search is spelled correctly or try a different words.
nb_NO: Vennligst sjekk at du har stavet riktig eller prøv andre søkeord.

en: Please note!
nb_NO: Vennligst merk!

en: Please note: All unsaved changes will be lost.
nb_NO: Viktig info: Alle endringer som ikke er lagret vil gå tapt.

en: Please share the reason
nb_NO: Vennligst del med oss årsaken

en: Please share which plugin
nb_NO: Vennligst oppgi hvilket plugin du refererer til

en: Plugins
nb_NO: Utvidelser

en: Plus
nb_NO: Pluss

en: Pojo Themes
nb_NO: Pojo designmaler

en: Popular
nb_NO: Populær

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Post Types
nb_NO: Sidetyper

en: Post not found.
nb_NO: Finner ikke artikkelen.

en: Poster
nb_NO: Forfatter

en: Prevent Scroll
nb_NO: Unngå skroll

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Preview Changes
nb_NO: Forhåndsvis endringer

en: Preview for %s
nb_NO: Forhåndsvisning for %s

en: Primary
nb_NO: Primær

en: Primary Color
nb_NO: Primærfarge

en: Primary Headline
nb_NO: Hovedoverskrift

en: Privacy Mode
nb_NO: Privat Modus

en: Proceed Anyway
nb_NO: Fortsett likevel

en: Progress Bar
nb_NO: Progresjonsslinje

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Quick Feedback
nb_NO: Rask tilbakemelding

en: Quit
nb_NO: Avslutt

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Rating Scale
nb_NO: Vurderingsvekt

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Read More Text
nb_NO: Tekst for Les mer

en: Recently Edited
nb_NO: Nylig redigert

en: Redo
nb_NO: Gjør på nytt

en: Regenerate CSS
nb_NO: Gjenopprett CSS

en: Regenerate Files
nb_NO: Gjenopprett filer

en: Reinstall v%s
nb_NO: Re-installér v%s

en: Reload Page
nb_NO: Last inn side på nytt

en: Remote
nb_NO: Ekstern

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove %s
nb_NO: Slett %s

en: Removed
nb_NO: Fjernet

en: Replace URL
nb_NO: Erstatt URL

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Reset Gallery
nb_NO: Tilbakestille bildegalleri

en: Reset Structure
nb_NO: Tilbakestille struktur

en: Reset Style
nb_NO: Tilbakestill stil

en: Responsive
nb_NO: Responsiv

en: Responsive Mode
nb_NO: Responsiv modus

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Restore Auto Saved Data
nb_NO: Gjenopprett automatisk lagret data

en: Reverse Columns
nb_NO: Omvendt kolonnerekkefølge

en: Revision
nb_NO: Revisjon

en: Revision History
nb_NO: Versjonshistorikk

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
nb_NO: Versjonshistorikken lar deg lagre tidligere steg i ditt designarbeid, og hele tiden muligheten til å hoppe tilbake til den versjonen du ønsker.

en: Revisions
nb_NO: Tidligere versjoner

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Role Excluded
nb_NO: Denne rollen er ekskludert

en: Role Manager
nb_NO: Tilgangspanel

en: Roles
nb_NO: Roller

en: Rollback Version
nb_NO: Tidligere versjon

en: Rollback to Previous Version
nb_NO: Rull tilbake til tidligere versjon

en: Rotate
nb_NO: Rotér

en: Rounded
nb_NO: Avrunding

en: Safe Mode
nb_NO: Sikkermodus

en: Safe Mode ON
nb_NO: Sikkermodus PÅ

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save Draft
nb_NO: Lagre utkast

en: Save Options
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Save Your %s to Library
nb_NO: Lagre din %s til biblioteket

en: Save as Template
nb_NO: Lagre som mal

en: Save as a Global
nb_NO: Lagre som global

en: Saved
nb_NO: Lagret

en: Saved Templates
nb_NO: Lagrede maler

en: Saving has been disabled until you’re reconnected.
nb_NO: Lagring ikke tilgjengelig uten nettforbindelse.

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Templates:
nb_NO: Søk i maler

en: Search Widget...
nb_NO: Søke-widget...

en: Search Widget:
nb_NO: Søke widget:

en: Secondary
nb_NO: Sekundær

en: Secondary Color
nb_NO: Sekundærfarge

en: Secondary Headline
nb_NO: Overskrift nr 2

en: Section
nb_NO: Seksjon

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select File
nb_NO: Velg fil

en: Select Icon
nb_NO: Velg ikon

en: Select one or go ahead and <a target="_blank" href="%s">create one</a> now.
nb_NO: Velg eller <a target="_blank" href="%s">opprett en ny</a> nå.

en: Select the type of template you want to work on
nb_NO: Velg type mal du vil jobbe utifra

en: Select your Structure
nb_NO: Velg din struktur

en: Server Error
nb_NO: Server feil

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
nb_NO: Velg hvor mange bilder som skal flytte seg samtidig.

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
nb_NO: Sett hele nettløsningen i VEDLIKEHOLDSMODUS. Dette betyr at hele nettløsningen ikke er tilgjengelig online og nede midlertidig pga vedlikehold. Eller du kan velge moduset; KOMMER SNART, som betyr at siden er utilgjengelig inntil den er klar for lansering.

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
nb_NO: Definérer avstanden mellom widgets (Standard: 20)

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
nb_NO: Setter standard bredde for innholdet (seksjonen. Standard er satt til: 1140px)

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Shape
nb_NO: Form

en: Shape Divider
nb_NO: Skille mellom seksjoner

[ctx: Shapes]
en: Arrow
nb_NO: Pil

[ctx: Shapes]
en: Book
nb_NO: Bok

[ctx: Shapes]
en: Clouds
nb_NO: Skyer

[ctx: Shapes]
en: Curve
nb_NO: Kurve

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
nb_NO: Asymmetrisk kurve

[ctx: Shapes]
en: Drops
nb_NO: Dråper

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
nb_NO: Viftens gjennomsiktighet

[ctx: Shapes]
en: Mountains
nb_NO: Fjell

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
nb_NO: Pyramider

[ctx: Shapes]
en: Split
nb_NO: Splitt

[ctx: Shapes]
en: Tilt
nb_NO: Skråstilling

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
nb_NO: Skråstillingens gjennomsiktighet

[ctx: Shapes]
en: Triangle
nb_NO: Triangel

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
nb_NO: Asymmetrisk triangel

[ctx: Shapes]
en: Waves
nb_NO: Bølger

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
nb_NO: Bølge pensel

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
nb_NO: Bølgemønster

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
nb_NO: Sikksakk

en: Share Button
nb_NO: Del knapp

en: Shortcode
nb_NO: Kortkode

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show / Hide Panel
nb_NO: Vis / skjul panel

en: Show Panel
nb_NO: Vis panel

en: Sidebar
nb_NO: Sidestolpe

en: Single
nb_NO: Enkel

en: Site
nb_NO: Nettsted

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Skin
nb_NO: Utseende

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: Skip & Deactivate
nb_NO: Hopp over og deaktivér

en: Slide
nb_NO: Lysbilde

en: Slides to Scroll
nb_NO: Antall bilder per skroll

en: Slides to Show
nb_NO: Antall bilder som vises

en: Slow
nb_NO: Sakte

en: Small
nb_NO: Liten

en: Social Icons
nb_NO: Sosiale ikoner

en: Solid
nb_NO: Heltrukken

en: Something went wrong.
nb_NO: Noe gikk galt.

en: Soon
nb_NO: Snart

en: Sorry, the content area was not found in your page.
nb_NO: Beklager, innholdsområdet ble ikke funnet på siden din.

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Space
nb_NO: Avstand

en: Space Around
nb_NO: Avstand rundt

en: Space Between
nb_NO: Avstand mellom

en: Space Between Widgets
nb_NO: Avstanden mellom Widgets

en: Space Evenly
nb_NO: Jevn avstand

en: Spacer
nb_NO: Avstandsholder

en: Spacing
nb_NO: Avstand

en: Spread
nb_NO: Fordelt

en: Square
nb_NO: Firkant

en: Stacked
nb_NO: Stablet

en: Star Rating
nb_NO: Stjernevurdering

en: Stars
nb_NO: Stjerner

en: Start Time
nb_NO: Starttid

en: Start designing your page and you'll be able to see the entire revision history here.
nb_NO: Start opp designet av din nettside, og du vil finne hele versjonshistorikken her.

en: Starting Number
nb_NO: Startnummer

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
nb_NO: Følg med! Flere flotte maler gjøres tilgjengelig hele tiden.

en: Still experiencing issues?
nb_NO: Har du fortsatt problemer?

en: Stretch
nb_NO: Full bredde

en: Stretch Section
nb_NO: Full bredde på seksjonen

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
nb_NO: Fyll ut seksjonen til full bredde av siden med JS.

en: Stretched Section Fit To
nb_NO: Fullbredde seksjoner tilpasset til

en: Structure
nb_NO: Struktur

en: Style
nb_NO: Stil

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder. Recreate those files, according to the most recent settings.
nb_NO: Stiler lagt inn via Elementor blir lagret i CSS-filer i Uploads-folderen. Gjenopprett disse filene utifra dine siste lagrede innstillinger.

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Submit & Deactivate
nb_NO: Send inn og deaktivér

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Suggested Videos
nb_NO: Anbefalte videoer

en: Super Admin
nb_NO: Nettverksadministrator

en: Sure! I'd love to help
nb_NO: Klart! Jeg liker å hjelpe til

en: Switch Editor Loader Method
nb_NO: Endre redigérers innlastingsmetode

en: Switch to Revisions tab for older versions
nb_NO: Gå til Tidligere versjoner tabben for eldre versjoner

en: Sync Library
nb_NO: Synkronisér bibliotek

en: System Info
nb_NO: Systeminformasjon

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
nb_NO: Hvis du ønsker å endre kildekoden for ditt tema, så anbefaler vi at du bruker et <a href="%s">child theme</a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend setting memory to at least %1$s. For more information, read about <a href="%2$s">how to Increase memory allocated to PHP</a>.
nb_NO: Vi anbefaler at du setter minne til minst %1$s. For mer informasjon, les mer om <a href="%2$s">Hvordan øke minne-allokering til PHP</a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend to use php 5.4 or higher
nb_NO: Vi anbefaler at du benytter PHP 5.4 eller høyere

en: Tab #1
nb_NO: Fane #1

en: Tab #2
nb_NO: Fane #2

en: Tab Content
nb_NO: Fane innhold

en: Tab Title
nb_NO: Fane tittel

en: Tablet
nb_NO: Nettbrett

en: Tablet Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt for tabell

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Tabs Items
nb_NO: Faneenheter

en: Take Over
nb_NO: Ta over

en: Template
nb_NO: Mal

en: Template Library
nb_NO: Malbibliotek

[ctx: Template Library]
en: Add New
nb_NO: Ny mal

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
nb_NO: Legg til ny mal

[ctx: Template Library]
en: All Categories
nb_NO: Alle kategorier

[ctx: Template Library]
en: All Templates
nb_NO: Alle maler

[ctx: Template Library]
en: Categories
nb_NO: Kategorier

[ctx: Template Library]
en: Category
nb_NO: Kategori

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
nb_NO: Redigér mal

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
nb_NO: Filtrer etter kategori

[ctx: Template Library]
en: My Templates
nb_NO: Mine maler

[ctx: Template Library]
en: New Template
nb_NO: Ny mal

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
nb_NO: Ingen maler funnet

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
nb_NO: Ingen maler funnet i søppelbøtta.

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
nb_NO: Lagrede maler

[ctx: Template Library]
en: Search Template
nb_NO: Søk etter mal

[ctx: Template Library]
en: Template
nb_NO: Mal

[ctx: Template Library]
en: Templates
nb_NO: Maler

[ctx: Template Library]
en: View Template
nb_NO: Vis mal

en: Templates Help You <span>Work Efficiently</span>
nb_NO: Med maler<span> jobber du mer effektivt</span>

en: Testimonial
nb_NO: Referanse

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text Align
nb_NO: Tekstjustering

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Text Editor
nb_NO: Tekstbehandler

en: Text Indent
nb_NO: Tekstinnrykk

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
nb_NO: Skygge

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
nb_NO: Tekstskygge

en: The ID of Menu Anchor.
nb_NO: ID-en for Meny anker.

en: The `from` and `to` URL's must be different
nb_NO: Husk `from` og `to` URL-er kan ikke være de samme.

en: The `from` and `to` URL's must be valid URL's
nb_NO: Både `fra`- og `til`-URL-ene må være gyldige URL-er

en: The following error(s) occurred while processing the request:
nb_NO: Følgende feilmelding(er) oppstod under spørringen:

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
nb_NO: Dette problemet ble trolig forårsaket av en av dine utvidelser eller tema.

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
nb_NO: Opplistingen av fonter som er i bruk om den valgte fonten ikke er tilgjengelig.

en: The most advanced frontend drag & drop page builder. Create high-end, pixel perfect websites at record speeds. Any theme, any page, any design.
nb_NO: Markedets mest brukervennlige frontend drag & drp sidebygger. Skap avanserte design på nett på få minutter. Fungerer på alle temaer for WordPress.

en: The preview could not be loaded
nb_NO: Forhåndsvisningen kunne ikke lastes inn

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
nb_NO: Din server ser ikke ut til å ha ImageMagick eller GD installert og/eller aktivert! En av disse serverfunksjonene for bilder er påkrevd for at WordPress skal klare å endre bildestørrelser på bilder som lastes opp. Vennligst kontakt din server administrator for å få dette aktivert på din server før du fortsetter.

en: Theme Templates
nb_NO: Maler for tema

en: Themes
nb_NO: Temaer

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
nb_NO: Det finnes en ny versjon av Elementor tilgjengelig. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Vis versjon %3$s details</a> eller <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">oppdatér nå</a>.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. You can restore the saved data fron the Revisions panel
nb_NO: Det finnes et automatisk lagret innlegg som er nyere enn versjonen nedenfor. Du kan gjenopprette dette fra revisjonspanelet.

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
nb_NO: Denne ID-en vil  være CSS ID-en du må benytte på din egen side. Uten #-tegnet.

en: This cover image will replace the background video on mobile and tablet devices.
nb_NO: Dette bildet vil ersatte bakgrunnsvideoen på mobil og tablet.

en: This feature is only available on Elementor Pro.
nb_NO: Denne funksjonen er kun tilgjengelig via Elementor Pro.

en: This is an Alert
nb_NO: Dette er et varsel

en: This is just a draft. Play around and when you're done - click update.
nb_NO: Dette er kun et utkast. Prøv deg frem og når du er ferdig - klikk oppdater.

en: This is the heading
nb_NO: Dette er tittelen

en: This is where your templates should be. Design it. Save it. Reuse it.
nb_NO: Dette er hvor dine maler burde ligge. Skap maler. Lagre maler. Gjenbruk maler.

en: This tag has no settings.
nb_NO: Denne taggen har ingen innstillinger

en: This template includes the header, full-width content and footer
nb_NO: Denne malen inkluderer topp seksjonen, full bredde innhold og bunn seksjonen

en: Thousand Separator
nb_NO: Skilletegn for tusen

en: Timeout
nb_NO: Tid utløpt

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title & Description
nb_NO: Tittel og beskrivelse

en: Title HTML Tag
nb_NO: Tittel HTML Tagg

en: Title Style
nb_NO: Stil for tittel

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
nb_NO: For å aktivere vedlikeholdsmodus kreves det at du i forkant har definert en mal for vedlikeholdsmodus.

en: Toggle
nb_NO: Veksle

en: Toggle #1
nb_NO: Veksle #1

en: Toggle #2
nb_NO: Veksle #2

en: Toggle Content
nb_NO: Veksling av innhold

en: Toggle Items
nb_NO: Veksle elementer

en: Toggle Title
nb_NO: Veksle tittel

en: Token Expired.
nb_NO: Token er utløpt.

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Top
nb_NO: Topp

en: Transition Duration
nb_NO: Overgangens varighet

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or E-Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
nb_NO: Slå på Beta-tester for å motta varsler når en ny Beta-versjon av Elementor eller Elementor PRO er tilgjengelig. Beta-versjoner vil ikke installeres automatisk. Du står helt fritt til å ignorere oppdateringer som kommer, og nårtid du ønsker disse aktivert.

en: Type Here
nb_NO: Skriv her

en: Type to find anything in Elementor
nb_NO: Skriv for å finne hva som helst i Elementor

en: Typography
nb_NO: Skriftbilde

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
nb_NO: Stor forbokstav

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
nb_NO: Dekorasjon

[ctx: Typography Control]
en: Family
nb_NO: Fontfamilie

[ctx: Typography Control]
en: Italic
nb_NO: Kursiv

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
nb_NO: Bokstav avstand

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
nb_NO: Gjennomstrek

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
nb_NO: Linjeavstand

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
nb_NO: Kun små bokstaver

[ctx: Typography Control]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
nb_NO: Skråstilt

[ctx: Typography Control]
en: Overline
nb_NO: Overstrek

[ctx: Typography Control]
en: Size
nb_NO: Størrelse

[ctx: Typography Control]
en: Style
nb_NO: Stil

[ctx: Typography Control]
en: Transform
nb_NO: Gjør om

[ctx: Typography Control]
en: Typography
nb_NO: Design

[ctx: Typography Control]
en: Underline
nb_NO: Understrek

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
nb_NO: Kun store bokstaver

[ctx: Typography Control]
en: Weight
nb_NO: Tekst tykkelse

en: UI Color
nb_NO: UI farge

en: UI Hover Color
nb_NO: UI farge når musepeker er over link

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Unknown Error
nb_NO: Ukjent feil

en: Unknown Value
nb_NO: Ukjent verdi

en: Unlinked values
nb_NO: Frakoblede verdier

en: Unmarked Color
nb_NO: Umerket farge

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Update Elementor Now
nb_NO: Oppdater Elementor nå

en: Update Notification
nb_NO: Oppdater melding

en: Update Now
nb_NO: Oppdatér nå

en: Update Site Address (URL)
nb_NO: Oppdatér nettløsningens adresse (URL)

en: Update changes to page
nb_NO: Oppdatér endringer på siden

en: Usage Data Tracking
nb_NO: Bruk av data sporing

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
nb_NO: Bruk eksterne CSS-filer alle genererte stilsett. Velg denne innstillingen for bedre ytelse (anbefalt).

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
nb_NO: Bruk internt CSS som er innbakt i headerkoden på siden. For feilsøking ifm server konfigureringskonflikter og for å håndtere utviklingsmiljøer.

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
nb_NO: Bruk maler til å lage ulike deler av siden din, og gjenbruk de hvor som helst med et klikk.

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Version Control
nb_NO: Versjonskontroll

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Vertical Align
nb_NO: Vertikal justering

en: Vertical Alignment
nb_NO: Vertikal justering

en: Vertical Orientation
nb_NO: Vertikal orientering

en: Video Info
nb_NO: Video-info

en: Video Options
nb_NO: Innstillinger for video

en: Video Tutorials
nb_NO: Hjelpevideoer

en: View
nb_NO: Vis

en: View All Revisions
nb_NO: Se alle revisjoner

en: View Elementor Documentation
nb_NO: Sjekk ut Elementors dokumentasjon

en: View Elementor Video Tutorials
nb_NO: Sjekk ut alle Elementors hjelpevideoer

en: View Elementor version %s details
nb_NO: Vis detaljer om Elementors versjon %s

en: View Page
nb_NO: Vis side

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Visual Player
nb_NO: Synlig avspiller grafikk

en: Want to give access only to content?
nb_NO: Vil du gi tilgang til kun innhold?

en: Want to learn more about the Elementor library?
nb_NO: Vil du lære mer om Elementor biblioteket?

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
nb_NO: Advarsel: Husk å ta en sikkerhetskopi av din database før du ruller tilbake.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
nb_NO: Vi beklager, men noe gikk galt. Klikk "Lær mer" og følg stegene for en rask løsning.

en: Web Designer
nb_NO: Webdesigner

en: Weight
nb_NO: Filstørrelse

en: Welcome to Elementor
nb_NO: Velkommen til Elementor

en: When you turn on privacy mode, YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video.
nb_NO: Når du aktiverer Privat Modus vil Youtube ikke lagre informasjon om besøkende på siden din, med mindre de spiller av videoen.

en: Who Can Access
nb_NO: Disse har tilgang

en: Wide
nb_NO: Bredde

en: Wider
nb_NO: Bredere

en: Widgets Panel
nb_NO: Widget panel

en: Widgets Space
nb_NO: Avstand for widgets

en: Width
nb_NO: Bredde

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
nb_NO: Med denne funksjonen kan du lagre en widget som global. Globale widgets kan legges  til flere steder. Og du kan da redigere denne widgeten  fra én enkelt plass uten å måtte gå inn alle steder denne er benyttet.

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
nb_NO: Du kan kopiere innholdet i feltet under som enkel tekst ved å bruke Ctrl+C / Ctrl+V:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
nb_NO: Du kan beskjære orginalbildet til akkurat den størrelsen du ønsker. Du kan også definere egen verdi for høyde og bredde slik at du beholder proposjonen fra orginalbildet.

en: You can customize the lightbox design by going to: Top-left hamburger icon > Global Settings > Lightbox.
nb_NO: Du kan endre utseendet på din Lightbox ved å gå til: Topp-venstre hamburger-ikon > Globale innstillinger > Lightbox

en: You can enable it from the <a href="%s" target="_blank">Elementor settings page</a>.
nb_NO: Du kan aktivere denne på <a href="%s" target="_blank">Elementor innstillingsside</a>.

en: You can mark any pre-designed template as a favorite.
nb_NO: Du kan markere hvilken som helst av eksisterende maler som favoritt.

en: You don't have permissions to download this file
nb_NO: Du har ikke rettigheter til å laste ned denne filen

en: You must call 'the_content' function in the current template, in order for Elementor to work on this page.
nb_NO: Du må definere  'innholdsområde'-funksjonen i gjeldende mal for at Elementor skal fungere på denne siden.

en: YouTube link or video file (mp4 is recommended).
nb_NO: YouTube link eller video fil (.mp4 er anbefalt).

en: Your browser isn't compatible
nb_NO: Din nettleser er ikke kompatibel

en: Your browser isn't compatible with all of Elementor's editing features. We recommend you switch to another browser like Chrome or Firefox.
nb_NO: Din nettleser er ikke kompatibel med alle redigeringsverktøyene i Elementor. Vi anbefaler at du benytter en annen nettleser, som Chrome eller Firefox.

en: Your designs will be available for export and reuse on any page or website
nb_NO: Ditt design vil bli tilgjengelig for eksport og gjenbruk på hvilken som helst side eller nettsted.

en: Your session has expired. Please reload the page to continue editing.
nb_NO: Din økt har utløpt. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette redigeringen.

en: e.g. Web Designer
nb_NO: f.eks. webdesigner

en: or
nb_NO: eller
